-17%
Skladom (Doba dodania 1-2dni)

BIGJIGS TOYS DREVENÉ ODRÁŽADLO MODRÉ

Toto drevené odrážadlo značky BIGJIGS TOYS  je skvelý spôsob pre malé deti, aby začali cestu k plnej dvojkolovej mobilite. Obsahuje nastaviteľné sedadlo, pevné pneumatiky a ľahko uchopiteľné riadidlá. Stačí sa odraziť dopredu a ideš. Výborný spôsob, ako zlepšiť rovnováhu a ďalej rozvíjať koordináciu. Vyrobené z vysoko kvalitných a materiálov. Vyhovuje súčasným európskym bezpečnostným normám.

 

49.90

Skladom (Doba dodania 1-2dni)

Katalógové číslo: BJ774 Kategórie: , Značka:

Toto drevené odrážadlo je skvelý spôsob pre malé deti, aby začali cestu k plnej dvojkolovej mobilite. Obsahuje nastaviteľné sedadlo, pevné pneumatiky a ľahko uchopiteľné riadidlá. Stačí sa odraziť dopredu a ideš. Výborný spôsob, ako zlepšiť rovnováhu a ďalej rozvíjať koordináciu. Vyrobené z vysoko kvalitných a materiálov. Vyhovuje súčasným európskym bezpečnostným normám.

Hmotnostný limit: 25 kg

Váha: 3.34 Kg

Rozmery: 38x55x80 cm
Vek: 3+

Anglická značka Bigjigs bola založená roku 1985 a spočiatku sa zaoberala výrobou iba drevených puzzlí. Spokojní zákazníci výrobcu motivovali k mnohým ďalším nápadom a rozšíreniu ponuky o ďalšie drevené hračky pre chlapcov a dievčatá.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “BIGJIGS TOYS DREVENÉ ODRÁŽADLO MODRÉ”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *